קורס NLP אונליין

מה זה NLP

קורס NLP אונליין הידוע גם בתור קורס NLP דיגיטלי הינו קורס יוצא דופן המעניק למשתתפים ולמשתתפות אסטרטגיות, כלים ועקרונות מפתח מתוך עולם ה NLP. במסגרת הקורס נלמד מיומנויות חיים שישמשו אותנו הן לטיפול ועבודה אישית והן עבור טיפול ועבודה עם אחרים. בעזרת מערך של מנחי NLP מעולים, לוגיסטיקה מצוינת, תוכן שנכתב בקפידה וניסיון עם אלפי משתתפים ומשתתפות במחזורים קודמים אנו שמחים להעניק קורס איכותי, מקיף, מעניין, מלמד ופרקטי.

במסגרת הקורסים אונליין ניתן להצטרף למפגשים המונחים בשידור חי או לחלופין לרכוש הקלטה של הקורסים.

הינה כל הפרטים שחשוב לדעת:

לימודי NLP אונליין – למי מיועד?

הקורס שלנו נועד לענות על מגוון מטרות חשובות ולכן לקורסים שלנו מגיעים אנשים מרקעים שונים ומרתקים:

*  ללמוד NLP עבור התפתחות אישית

אנשים רבים בוחרים ללמוד NLP קודם כל עבור עצמם. יש להם רצון להכיר את עצמם ואת היכולות שלהם טוב יותר, להתגבר על אתגרים ופחדים שאולי מלווים אותם, וליצור עתיד שתואם את הערכים, הרצונות והחזון שלהם. במסגרת הקורס אנו לומדים לבחון את תחומי החיים השונים (קריירה, לימודים, בריאות, משפחה וחברים, תחביבים, כסף, התפתחות אישית ועוד) ולזהות היכן יש לנו אמונות ויכולות שמחזקות אותנו ובאילו מקומות בחיים יש אמונות שמגבילות אותנו, או מיומנויות שחסרות לנו. כך, צעד צעד, אנו לומדים לפתח הרגלי חשיבה והרגלי התנהגות שמתאימים למה שאנחנו באמת רוצים.

* ללמוד NLP עבור טיפול, אימון וייעוץ

לקורסים שלנו מגיעים מטפלים מוסמכים ורבי ניסיון, מטפלים בתחילת דרכם ואלו מאיתנו שחולמים לטפל ולעבוד עם אנשים ורוצים לעשות את הצעדים הראשונים שלהם בעולם הזה. בדיוק בשביל זה NLP נועד – הוא נותן לנו כלים לסיוע לאנשים סביבנו. במסגרת הקורס נלמד איך יוצרים חיבור אותנטי עם האדם שמולנו, איך שמים לב לדפוסי החשיבה של האדם שמולנו, איך יוצרים שינוי בחייו שמתאים לצרכים שלו, איך מתגברים על חסמים ואיך עם מתמודדים עם אתגרי חיים שונים לרבות: חוסר בהירות לגבי העתיד, פוביות, ריבים וסכסוכים, העדר מוטיבציה, התנהגויות לא מיטיבות ועוד.

*ללמוד NLP עבור פיתוח מיומנויות תקשורת, שיווק ומכירה

המשתתפים והמשתתפות שלנו מספרים כי הם לומדים לזהות דפוסי חשיבה ותקשורת של האנשים שעומדים מולם. בעזרת זיהוי סגנון התקשורת של האדם שמולי, הצרכים שלו, האמונות שלו, והסטייט (המצב הרגשי הרגעי) אנו יכולים ללמוד כיצד לתקשר איתו בצורה שתתאים לו. כשיש לנו יכולת ליצור תקשורת איכותית עם אנשים אחרים, אנו יכולים להשתמש בכך כדי לחזק את מעגל החברים והמשפחה, וגם להשתמש בכך לצרכים עסקיים – לרבות עבודה, שיווק, מכירה וניהול.

 

מה זה NLP?

ראשי התיבות NLP הם קיצור של Neuro Linguistic Programming. בעברית, על מנת לשמור על ראשי התיבות נ.ל.פ. הביטוי תורגם לניתוב לשוני פיזיולוגי (בפועל התרגום המילולי הוא תכנות לשוני – עיצבי)

NLP הינה גישה ששמה לעעצמה מטרה לחקור את החוויה הסובייקטיבית של האדם. כלומר, להבין מדוע אנו חווים את המציאות בדרך שאנו חווים. ההבנה היא שכל אדם, רואה את העולם, חווה אותו ומתנהג בצורה שונה מאדם אחר. ולמה? כי לכל אדם יש גנים שונים, מחשבות, חוויות קודמות, אמונות, דמיון וסביבה שמשפיעים עליו. האדם נמצא באינטרקציה עם כל הגורמים הללו, וכך נוצרת החוויה האנושית. מתוך ההבנה כיצד החוויה האנושית פועלת, ניתן גם להבין איך ניתן לעצב ולשנות את החוויה האנושית? איך ניתן לשנות, לעצב ולשפר כל אחד מהגורמים הללו (האמונות, הזיכרונות, הגדרת העצמי, הדיבור העצמי ועוד).

גישת ה NLP מבוססת על מחקרם של גרינדר ובנדלר, שני מומחים מתחומי הפסיכולוגיה והבלשנות, אשר בדקו את דפוסי השפה, ההתנהגות והפעולה של מטפלים שהגיעו לתוצאות יוצאות דופן. מתוך כך, הם שמו לב שיש דפוסים מסוימים שאותם מטפלים ומטפלות נוקטים בהם. מתוך המחקר הם יצרו מודלים שניתן להשתמש בהם בשלל תחומי חיים הן לעבודה עצמית והן לתקשורת בין אישית.

סילבוס קורס NLP Practitioner אונליין

הקורס המבוקש ביותר הינו קורס NLP Practitioner  אשר מעניק את עקרונות המפתח, הגישה, המיומנויות וההשקפות מתוך גישת ה NLP.

הקורס נמשך כ  – 18 מפגשים. וכולל כ 90 שעות מלאות! .

במסגרת הקורס אנו נלמד מהן עקרונות המפתח בתחום ה NLP, איך אמונות משפיעות על האדם, איך הן נוצרות ואיך ניתן לשנותן, אילו כלים ומיומנויות ניתן לפתח ולאמץ כדי לשפר את איכות החיים, איך אפשר להתמודד עם אתגר, פחד ופוביה. איך לבנות חזון שממלא אותנו באנרגיה, ועוד.

סילבוס קורס פרקישיונר אונליין

 • על גישת NLP – מה זה NLP, מי החוקרים ומה העבודה שנעשתה לכדי יצירת הגישה.
 • הנחות היסוד של הגישה ואיך ניתן להשתמש בהן בחיינו.
 • דמויות מפתח בגישת ה NLP.
 • איך ניתן להציב מטרות בצורה חכמה ואפקטיבית
 • איך בונים חזון שממלא אותנו בתשוקה, ואיך מוציאים אותו לפעול
 • איך יוצרים כימיה אמיתית וטובה עם אנשים שאנו פוגשים – המושג ראפור.
 • תהליכי החשיבה של האדם– דפוסים, עיוותים, תפיסות וחלקים אחראים במח.
 • תקשורת בין-אישית – תקשורת, שפת גוף, שיקוף, התמודדות בסיטואציות מאתגרות ועוד.
 • אמונות מחלישות ומגבילות
 • פוביות – זיהוי, התמודדות וטיפול
 • ציר הזמן – התמודדות עם אמונות שורש, חוויות וטראומות
 • שלבי המפתח ליצירת התנהגות.
 • מוטיבציה – זיהוי גורמים משפיעים וכיוונים.
 • ונושאים נוספים.

לאחר קורס NLP Practitioner רבים בוחרים להמשיך ולהעמיק את היכולות והידע שלהם בעזרת קורסים נוספים.

 

קורס  NLP מאסטר אונליין – NLP Master

הקורס נמשך כ-  18 מפגשים.

קורס NLP מאסטר אונליין נועד להעניק כלים ומיומנויות עומק ב NLP. הקורס מרחיב את הידע בשימוש בטכניקות ה TIME LINE, סוגסטיות ועוד. במהלך הקורס אנו מתרגלים את הכלים השונים וכן מדברים על דמות המטפל, התפקיד שלה, האתגרים ואיך הופכים להיות מטפלים טובים.

הקורס נמשך כ 6 חודשים.

מטרה מרכזית: לרכוש טכניקות עומק בגישת ה NLP, ללמוד לשלב בין מיומנויות מפתח שונות, ללמוד לזהות התנגדויות ולדעת כיצד להתגבר עליהן.

 

סילבוס קורס NLP מאסטר – NLP MASTER

 • ציר זמן – הרחבה
 • זריזות לשון
 • טכניקות שפה
 • מודלינג
 • מיומנויות שיחתיות
 • כלים נוספים ליצירת אסטרטגיות חיים
 • מיומנויות טיפול

 

קורס NLP טריינר אונליין –  NLP Trainer

הקורס נמשך כ 12 מפגשים אחת לשבוע או לחלופין בצורה מרוכזת על פני 3 שבועות ברציפות. במסגרת קורס NLP trainer לומדים הנחיית קבוצות בשיטת NLP. במסגרת הקורס, לומדים גישות, מיומנויות וכלים לפיתוח יכולות של מנחה ומרצה ברמה הגבוהה ביותר. הקורס מעניק הסמכה ללמד NLP במגוון מקומות בארץ, וכן לפתח סדנאות והרצאות אישיות שלך.

הקורס נמשך כ  – 4 חודשים.

מטרה מרכזית: פיתוח יכולות הנחייה גבוהות בשיטת NLP. להפוך להיות מנחה ומרצה מעולה!

 

סילבוס הקורס:

 • בניית סדנה – איך בונים סדנה מעניינת ומלאה בערך.
 • מיומנויות הנחיית סדנה.
 • רושם ראשוני, רטוריקה ושפת גוף.
 • טיפול בהתנגדויות.
 • התמודדות עם פחד במה וקהל.
 • ביטחון עצמי של מנחה.
 • פירוק התהליך שקבוצה עוברת – השלבים, האתגרים, העקרונות וההצלחות.

 

קורס NLP אימון אונליין – NLP COACHING

הקורס נמשך כ – 10 שיעורים. קורס NLP COACHING הינו שילוב ייחודי בין עקרונות של תחום הקואצ'ינג לבין תחום ה NLP. במסגרת הקורס לומדים סט כלים מתוך עולם האימון, ולומדים לשלב אותם עם כלי ומיומנויות שנלמדו וילמדו בתחום ה NLP. הקורס נועד ליצור מאמנים שיודעים מצד אחד לתת כלים פרקטיים למתאמנים שלהם ומצד שני לעשות עבודה רגשית ומעמיקה כשמזהים את הצורך בכך.

הקורס נמשך כ 3 חודשים.

מטרה מרכזית: הכשרה למאמנ.ת NLP שיודע.ת להוביל תהליך אימון NLP עוצמתי ומותאם למתאמנים ולמתאמנות.

סילבוס הקורס:

 • יסודות הקואצ'ינג.
 • אתיקת המאמנים.
 • גישת התהליך האימוני.
 • כלים להצבת מטרות.
 • כלים לניהול זמן והתמודדות עם דחיינות.
 • כלים לקבלת החלטות.
 • טיפול בהתנגדויות.
 • שילוב

מחיר קורס NLP אונליין

המחיר עבור לימודי NLP אונליין נעים ברחבי הארץ בין 4,100 ל – 10,000 ₪. כמו כן, ניתן לקחת חבילה הכוללת מספר רמות לימוד. המחיר לוקח בחשבון את סך השעות האקדמיות הנלמדות, רמת הההספקה, חומרים נלווים, המנחים, המעטפת הלוגיסטית ועוד.

 תיאור הקורס עלות קורס NLP
מחיר קורס NLP Practitioner אונליין תיאור: קורס NLP פרקטישיונר אונליין.

משך הקורס: כ – 18 מפגשים.

האם כולל תעודהכן

4,000 – 10,000 ש"ח
מחיר קורס NLP Master Practitioner אונליין תיאור: קורס NLP מאסטר אונליין. הנועד להעמקה ולטיפול.

משך הקורס: 10-18 מפגשים. כולל סדנאות נוספות.

האם כולל תעודה: כן

5,000 – 10,000 ש"ח
מחיר קורס NLP Trainer אונליין תיאור: קורס NLP טריינר אונליין. נועד להכשרה של הנחיית קבוצות NLP

משך הקורס: 10 מפגשים. כולל סדנאות נוספות.

האם כולל תעודה: כן

8,000 – 12,000 ש"ח
מחיר קורס NLP Coaching אונליין תיאור: קורס NLP קוא'צינג אונליין. נועד להכשיר מאמנים בשיטת NLP

משך הקורס: 10 מפגשים. כולל תכנים נוספים.

האם כולל תעודה: כן

5,000 – 8,000 ש"ח

שאלות ותשובות על קורס NLP אונליין

האם הקורס אונליין כולל תעודה?

כן! הקורסים המועברים בשידור חי מעניקים תעודה בינלאומית ל NLP. עימה ניתן לעבוד במגוון מקומות ברחבי הארץ. למקומות עבודה ספציפים, יש לבדוק התאמה. במידה ורוכשים קורס מוקלט, יש לבדוק באופן אישי מה נדרש על מנת לקבל תעודה.

 

אני לא רוצה להיות מטפל.ת, זה רלוונטי?

בהחלט. קורס NLP Practitioner וכן קורס NLP Master מעניקים שלל כלים וגישות לחיים האישיים של כל אחד ואחת מאיתנו. כלים לפיתוח אישי ולתקשורת בין אישית. את הכלים האלה אפשר לשלב בכל תחומי החיים. קורס אונליין מאפשר את הגמישות של ללמוד מכל מקום וזמן

 

אני לא בטוח/ה, אפשר לנסות?

אנחנו רוצים לאפשר לכמה שיותר אנשים לחוות את החוויה המדהימה של קורס NLP. ולכן גם אם כרגע אתם לא בטוחים, ניתן להרשם, ובשבועות הראשונים, קיימת אפשרות להחזר כספי.

 

תוכן עניינים
קבלו את כל הפרטים על קורס NLP

כתבות בתחום ה - NLP Practitioner

קורס NLP בירושלים

קורס NLP בירושלים

קורס NLP בירושלים נועד להעניק למשתתפים ולמשתתפות בו כלים, גישות, מיומנויות ועקרונות מפתח לחיים. הקורס משלב אלמנטים מתוך הפסיכולוגיה, עולם האימון (קואצ'ינג), תחום הבלשנות, התקשורת

קרא עוד »
קורס NLP כפר סבא

קורס NLP בכפר סבא

קורס NLP בכפר סבא נותן לסטודנטים ולסטודנטיות הלוקחים חלק בו, מגוון רחב של עקרונות, גישות, מתודות וכלים לחיים, לטיפול ולעסקים. שיטת ה NLP פותחה על

קרא עוד »
קורס NLP יבנה

קורס NLP ביבנה

קורס NLP ביבנה הוא קורס מקצועי, מרתק וחוויתי בתחום ה- NLP. במסגרת לימודי NLP בכל שבוע, תצאו עם ידע, חוויה וכלים נוספים כדי להכיר את

קרא עוד »
קורס NLP בני ברק

קורס NLP בבני ברק

קורס NLP בבני ברק נועד לתת למשתתפים ולמשתתפות בתהליך, מסע מעניין, מלמד ומפתח במסגרתו נתנסה בכלים המובילים ביותר בתחום ה NLP. המסע כולל למידה חוויתית,

קרא עוד »
קורס NLP חולון

קורס NLP בחולון

קורס NLP Practitioner בחולון נותן למשתתפות ולמשתתפים, עקרונות יסוד, כלים, גישות, חוויות, חומרים ושיטות לכל תחומי החיים. הקורס משלב היבטים מיוחדים ופורצי דרך מתוך תחומי

קרא עוד »
קורס NLP קריית ביאליק

קורס NLP בקריית ביאליק

קורס NLP בקריית ביאליק הוא קורס ייחודי שמטרתו להעניק למשתתפות ולמשתתפים כלים, מיומנויות, גישות וטכניקות מובילות מתוך תחום ה NLP. המסע מהווה הזדמנות לחקור, ללמוד,

קרא עוד »
קורס NLP הוד השרון

קורס NLP בהוד השרון

קורס NLP בהוד השרון נותן לתלמידים ולתלמידות הלוקחים חלק בו, מגוון רחב של עקרונות, גישות, מתודות וכלים לחיים, לטיפול ולעסקים. שיטת ה NLP פותחה על

קרא עוד »
קורס NLP רעננה

קורס NLP ברעננה

קורס NLP ברעננה מעניק למשתתפים ולמשתתפות בו כלים, גישות, מיומנויות ועקרונות מפתח לחיים. הקורס משלב אלמנטים מתוך הפסיכולוגיה, עולם האימון (קואצ'ינג), תחום הבלשנות, התקשורת והרפואה

קרא עוד »
קורס NLP דיגיטלי

קורס NLP דיגיטלי

קורס NLP דיגיטלי הידוע גם בתור קורס NLP בזום הינו קורס יוצא דופן המעניק למשתתפים ולמשתתפות אסטרטגיות, כלים ועקרונות מפתח מתוך עולם ה NLP. במסגרת

קרא עוד »
קורס NLP פתח תקווה

קורס NLP בפתח תקווה

קורס NLP בפתח תקווה משמש עבור המשתתפים והמשתתפות מרחב מרתק ללמוד, לחוות ולהתנסות בגישות, בעקרונות, במתודות ובכלים המובילים ביותר בתחום ה NLP. השיטה אשר מבוססת

קרא עוד »
קורס NLP רמת השרון

קורס NLP רמת השרון

קורס NLP ברמת השרון נותן לתלמידים ולתלמידות הלוקחים חלק בו, מגוון רחב של עקרונות, גישות, מתודות וכלים לחיים, לטיפול ולעסקים. שיטת ה NLP פותחה על

קרא עוד »

איך להתמודד עם לחץ?

לחץ הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. אנחנו חווים לחץ בעוצמות שונות, וחשוב לדעת כיצד להתמודד איתו בצורה בריאה. מצד אחד לחץ יכול להיות גורם

קרא עוד »
קורס NLP בהרצליה

קורס NLP בהרצליה

קורס NLP בהרצליה מצייד את משתתפיו בכלים, תובנות, מיומנויות ועקרונות יסוד לחיים. קורס זה הוא שילוב של פסיכולוגיה, טכניקות אימון, בלשנות, תנועה ורכיבי רפואה אלטרנטיבית.

קרא עוד »

מודל SMART – מודל סמארט

מודל SMART או מודל סמארט הוא מודל מעולה כדי להציב מטרות בצורה יעילה ואיכותית. כיום משתמשים במודל סמארט הן בהתפתחות אישית, הן להצבת רמות ברמה

קרא עוד »
קורס NLP ברמת גן

קורס NLP ברמת גן

קורס NLP ברמת גן הוא קורס מקצועי, מרתק וחוויתי בתחום ה- NLP. במסגרת לימודי NLP בכל שבוע, תצאו עם ידע, חוויה וכלים נוספים כדי להכיר

קרא עוד »

איך לעשות שינוי?

גלה צעדים מעשיים לשינוי בחייך ובעולם הסובב אותך, החל משינוי הרגלים יומיומיים ועד להצטרפות ליוזמות קהילתיות. הקדמה: מדוע חשוב לשנות? שינוי הוא חלק בלתי נמנע

קרא עוד »
קורס NLP בת ים

קורס NLP בבת ים

קורס NLP בבת ים הוא קורס ייחודי שמטרתו להעניק למשתתפות ולמשתתפים כלים, מיומנויות, גישות וטכניקות מובילות מתוך תחום ה NLP. המסע מהווה הזדמנות לחקור, ללמוד,

קרא עוד »
קורס NLP בראשון לציון

קורס NLP בראשון לציון

קורס NLP בראשון לציון נועד לתת למשתתפים ולמשתתפות בתהליך, מסע מעניין, מלמד ומפתח במסגרתו נתנסה בכלים המובילים ביותר בתחום ה NLP. המסע כולל למידה חוויתית,

קרא עוד »
קורס NLP בחיפה

קורס NLP בחיפה

קורס NLP בחיפה משמש עבור המשתתפים והמשתתפות מרחב מרתק ללמוד, לחוות ולהתנסות בגישות, בעקרונות, במתודות ובכלים המובילים ביותר בתחום ה NLP. השיטה אשר מבוססת על

קרא עוד »
קורס NLP בבאר שבע

קורס NLP בבאר שבע

קורס NLP בבאר שבע נותן לסטודנטים ולסטודנטיות הלוקחים חלק בו, מגוון רחב של עקרונות, גישות, מתודות וכלים לחיים, לטיפול ולעסקים. שיטת ה NLP פותחה על

קרא עוד »
קורס NLP Practitioner

קורס NLP Practitioner

קורס NLP Practitioner נותן למשתתפות ולמשתתפים, עקרונות יסוד, כלים, גישות, חוויות, חומרים ושיטות לכל תחומי החיים. הקורס משלב היבטים מיוחדים ופורצי דרך מתוך תחומי הפסיכולוגיה,

קרא עוד »
קורס NLP בתל אביב

קורס NLP בתל אביב

קורס NLP בתל אביב מעניק למשתתפים ולמשתתפות בו כלים, גישות, מיומנויות ועקרונות מפתח לחיים. הקורס משלב אלמנטים מתוך הפסיכולוגיה, עולם האימון (קואצ'ינג), תחום הבלשנות, התקשורת

קרא עוד »
תקשורת בין הורים לילדים

תקשורת בין הורים לילדים

לכל אדם באשר הוא, יש מטרות ושאיפות אישיות המייחדות אותו, אשר המעניקות לו את הדחף לבניה והתפתחות אישית מתמדת. כאשר אדם הופך הורה לילדים, הוא

קרא עוד »
מחשבה יוצרת מציאות

מחשבה יוצרת מציאות

המחשבות והרגשות שלנו הם שני הכלים החזקים ביותר במוחנו. לעתים קרובות אנו משתמשים ביכולות השכנוע שלנו על מנת לתת עצות לאנשים אחרים, יחד עם זאת,

קרא עוד »
חיבוקים

חיבוקים

אנו מחבקים אחרים כשאנחנו נרגשים, שמחים, עצובים או מנסים לנחם את זולתנו. חיבוק, כך נראה, הוא מגע מנחם באופן כללי. זה גורם לנו להרגיש טוב,

קרא עוד »
ספרים על זוגיות ואהבה

ספרים על זוגיות ואהבה

פי שכתב ויליאם שייקספיר פעם: "דרכה של אהבת אמת מעולם לא הייתה קלה". אין ספק כי מדובר בתובנה אשר נוגעת בנקודה רגישה אצל רבים מאיתנו,

קרא עוד »
מה ההבדל בין גברים לנשים

מה ההבדל בין גברים לנשים

בקהילה המדעית קיים ויכוח עתיק יומין בסוגיה האם למאפיינים הייחודיים של גברים ונשים יש בסיס פיזיולוגי. חוקרים רבים ניסו להוכיח כי המוח הגברי והמוח הנשי

קרא עוד »
התנהלות כלכלית נכונה

התנהלות כלכלית נכונה

בין אם המטרה שלכם היא לחיות כמו העשירון העליון, ובין אם אתם בסך הכל שואפים להגיע ליציבות פיננסית סבירה וליהנות מחופשה משפחתית מפנקת פעם בשנה,

קרא עוד »
איך לסלוח לאדם אחר

איך לסלוח לאדם אחר

זה הזמן לסלוח: איך לסלוח לאדם אחר. אנשים רבים חשים כי נגרם להם עוול על ידי אדם אחר ומסתובבים בעולם עם תחושות קשות של כעס,

קרא עוד »
תקשורת בין אישית

תקשורת בין אישית

תקשורת בין אישית היא תקשורת שמתקיימת בכל פעם שאנחנו בסביבת אנשים. תקשורת בין אישית כוללת את המילים שנאמרות אך לא רק. המבט, המחווה, התנועה, הטון,

קרא עוד »