קורס NLP בפתח תקווה

קורס NLP פתח תקווה

קורס NLP בפתח תקווה משמש עבור המשתתפים והמשתתפות מרחב מרתק ללמוד, לחוות ולהתנסות בגישות, בעקרונות, במתודות ובכלים המובילים ביותר בתחום ה NLP. השיטה אשר מבוססת על מגוון תחומי מחקר לרבות פסיכולוגיה, אימון, בלשנות ותקשרות, שואפת להנגיש לציבור הרחב ובפרט למטפלים ומטפלות תהליכים ברורים ופשוטים ליישום, על מנת לחולל שינוי משמעותי בחיינו.

קורס NLP בפתח תקווה משמש כמסע אישי חוויתי ועוצמתי במסגרתו נחשף ונגלה את דפוסי החשיבה שלנו, את האמונות שמנחות אותנו, את המטרות האמיתיות שלנו, את יכולות התקשורת שלנו, את מיומנויות השפה, הפחדים, היכולות וההצלחות.

הקורס משמש הן כמסע אישי והן עבור כמקור לידע וניסיון שניתן להשתמש בו בעולם הטיפול, המכירה, העסקים, השיווק, הספורט ועוד.

 

למי מיועד קורס NLP Practitioner בפתח תקווה?

הקורס שמבוסס על עבודתם של ריצ'רד בנדלר ופרופסור ג'ון גרינדר בשנות ה-70, הפך להיות קורס מבוקש הן בישראל והן ברחבי העולם. מתוך הניסיון שצברנו עם מאות משתתפים ומשתתפות מדי שנה, הקורס שלנו מתאים לכל אחת מהמטרות הבאות:

קורס להתפתחות אישית עמוקה

הקורס שלנו פוגש אנשים בצמתים חשובים בחייהם, בהחלטות גורליות, ברגעים מאושרים וברגעים חשוכים, בתקופות של שגרה ובתקופות של העדר שגרה. לקורס שלנו מגיעים אנשים מתוך רצון להשתפר ולשפר את איכות החיים שלהם, ומתוך רצון להבין מדוע הם חווים את הכאב ו/או הסבל שהם חווים כעת.

הורים, סטודנטים, מנחים, חיילים, רווקים, גרושים, ספורטאים מגיעים לקורס על מנת ללמוד כלים משמעותיים ופרקטיים לחיים שלנו.

הקורס מאפשר לחוות התפתחות אישית עמוקה, כזו המאפשרת לנו לבחון את העתיד, את ההווה ואת העבר, מנקודות מבט שלא הכרנו קודם.

הקורס מאפשר להסתכל על תחומי החיים השונים לרבות זוגיות, משפחה, תחביבים, פנאי, קריירה, לימודים, כסף, בריאות, אמונה ועוד, ובעזרת הגישה, והכלים הנלמדים להבין מה מצבנו בכל תחום, מדוע אנו פועלים בדרך שאנו פועלים, מה מגביל ופוגע בנו, מה אפשר לשנות, ואיך ניתן לשנות זאת. במסגרת הקורס נתמודד עם חסמים מנטליים, עם פחדים שעוצרים אותנו לעשות את הצעד הבא, עם פוביות, ולצד זאת נבנה מסע שמלא בתשוקה, למידה, חקירה ועשייה.

קורס לטיפול, ייעוץ ואימון

אם האהבה שלכם לאנשים והרצון שלכם לסייע ולשפר את אורח חייהם בוער בכם. בין אם אתם כבר עוסקים בתחום הטיפול, האימון והייעוץ, ובין אם אתם מחפשים את הקורס שיאפשר לכם להתחיל את המסע הזה, קורס NLP בפתח תקווה מעניק כלים ושיטות, לא רק עבור טיפול ואימון עצמי, אלא גם בעבור סיוע לאנשים שאנו פוגשים.

במסגרת הקורס לומדים ומתרגלים את היכולת לייצר כימיה וחיבור אותנטי עם האדם שמולנו, לשים לב לשפת הגוף של האדם שמולי, לשים לב לסגנונות תקשורת, לתרגל מיומנויות שכנוע ולטפל בקשיים, אתגרים ורצונות שהאדם שמולנו מחפש להם מענה.

עובדים ועובדות סוציאלים.ות, מטפלים ומטפלות, יועצים ויועצות, מאמנים ומאמנות, מנטורים ומנטוריות, מורים ומורות – מגוון רחב של אנשים בתחום העבודה עם אנשים, מגיעים לקורס הזה על מנת להרחיב את סל הכלים והמשאבים שלהם.

קורס לפיתוח מיומנויות שכנוע, שיווק ומכירה

אם יש לך את הרצון למצוא זוגיות שעושה לך טוב, או לשפר מערכת יחסים קיימת.

אם יש לך את הרצון לפתח יכולות שכנוע מול אנשים אחרים בין אם בעבודה, בין אם עם אנשים שלא הכרת לפני כן, ובין אם עם משפחה וחברים.

אם יש לך רצון לשים לב לרמזים שהאדם שמולנו מוסר לנו דרך המילים, הטון ושפת הגוף.

כל אלו – הם מיומנויות של תקשורת בין-אישית.

גישת ה NLP חקרה רבות את דפוסי השפה של המטפלים והמטפלות הטובים ביותר בתחומם, ופיתחה מודלים ותבניות, שמאפשרים לנו לעשות בדיוק את זה. לתקשר בצורה טובה ומתאימה עם האדם שמולנו.

איפה לדעתכם אנו צריכים מיומנויות תקשורת?

לדעתנו – בכל מקום. בכל מקום שיש אנשים סביבנו, יש הזדמנות לייצר אינטרקציה מעניינת, מלמדת ומרחיבת אופקים.

עם בן ובת זוג, עם משפחה וחברים, עם לקוחות, עם עובדים ועובדות, עם מנהלים ומנהלות, עם ספקים וספקיות, עם מוכרים ומוכרות – כמו שהבנתם -> בכל מקום.

 

 

למה ללמוד NLP?

כחלק מהחיים שכולנו חווים אנחנו צוברים חוויות ואירועים משמעותיים, יוצרים דפוסים ואמונות באופן מודע ולא מודע, מפתחים מיומנויות ויכולות, ומפתחים תפיסות אודות עצמי ואודות העולם.

במקרים רבים אירועים משמעותיים בחיינו התרחשו, מבלי שהיינו בשליטה עליהם. אמונות שפיתחנו, חלחלו פנימה כתוצאה מדמות משמעותית בחיינו בין אם דמות של אב או אם, מורה, מפקד, סבא, סבתא, או כל אדם אחר. פעמים רבות, הסביבה למעשה הכתיבה לנו, איך להתנהג, לחשוב, לפעול ולהאמין. אך האם זה חייב להיות כך? האם אנחנו חייבים להמשיך בדפוסים שיצרנו באופן לא מודע 10, 20, 30, ו 50 שנה לפני כן? על פי גישת NLP, ממש לא.

כמו שלכל אחד ואחת מאיתנו, יש סיפור הצלחה גדול או קטן ככל שיהיו, בו לקחנו אחריות, ופעלו מתוך יוזמה אישית. כך במסגרת הקורס נלמד:

 • על הכח של הסביבה שמקיפה אותנו, ואיך יוצרים סביבה תומכת. על הכח של תקשורת בין אישית בחיינו.
 • על היכולת שלנו לעצב ולשנות את ההתנהגות שלנו.
 • על ההרגלים שמפעילים אותנו באופן אוטומטי, וכיצד ניתן לייצר הרגלים חדשים ולשנות הרגלים ישנים.
 • על דרכים לזיהוי אמונות אישיות, מעצימות ומגבילות, למה, מתי והיכן הן נוצרות, ואיך ניתן להשפיע עליהן.

NLP גם יאפשר לנו:

 • לחקור ולהגיע לתובנות על מה באמת חשוב לי בחיים, לאן אני רוצה ללכת ואיך אני רוצה שהחיים שלי יראו.
 • לקחת את החזון ארוך הטווח, ולהתחיל ליישם אותו בחיים שלנו.
 • לשכלל את מיומנויות התקשורת שלנו ולפתח תשומת לב למילים שלא נאמרות ולפתח יכולות שכנוע.

 

הסבר קצר על NLP

בואו נעשה סדר קצר על NLP (בקורס כמובן נרחיב על זה). NLP זה ראשי התיבות של Neuro Linguistic Programming.

בעברית הפירוש של הקיצור הינו ניתוב לשוני פיזיולוגי. מה זה אומר?

ניתוב – המשמעות של המילה היא המסוגלות שלנו לנתב (= לכוון, להנחות) את התודע והמח שלנו, לפעול ולהתנהג בצורה מסוימת. במסגרת NLP לומדים כיצד ניתן לעצב את דרכי החשיבה ולהשפיע על המח בכדי להתגבר על טראומות עבר, קשיים, פוביות, אמונות מגבילות ואתגרים.

לשוני- המשמעות של המילה היא המסוגלות שלנו להשתמש בדפוסי שפה (חקר הבלשנות), כלומר, להשתמש במילים, בקול, בשפת גוף, בדמיון ובזכרון וזאת בכדי לעצב ולהשפיע על המחשבה וההתנהגות. NLP חוקר איך דפוסי שפה מעצבים את העולם הפנימי שלנו, ואיך באמצעות דפוסי שפה ניתן להשפיע על עולמם של אנשים אחרים.

פיזיולוגי – המשמעות של המילה היא היכולת שלנו להבין את מנגנון המח. מה התפקידים של כל אזור במח שלנו, אילו אזורים אחראים על הדרך שבה אנו תופסים את העולם, וכיצד אמונות, הרגלים ודרכי חשיבה מעצבים ומשנים פיזית את המח.

הגדרות של הביטוי NLP:

 • חקר החוויה הסוביקטיבית – NLP חוקר כיצד אנשים תופסים את המציאות. מה מעצב את דרכי החשיבה של האדם. מדוע אנשים פועלים בדרך שהם פועלים. מדוע אנשים חושבים בדרך שהם חושבים.
 • חקר המצוינות האנושית – NLP חוקר מדוע יש אנשים מצליחים בתחומם. אילו דפוסים משותפים לאותם מטפלים מצליחים, אשר השיגו תוצאות יוצאות דופן בתחומם. בנוסף, NLP לוקח את אותם דפוסים ומלמד כיצד ניתן לאמץ את דפוסי החשיבה ודפוסי ההתנהגות האלו לתוך החיים של כל אחד ואחת מאיתנו ובכך לפתח את עצמנו.

 

סילבוס קורס NLP Practitioner בפתח תקווה

קורס NLP Practitioner בפתח תקווה הינו קורס רחב הכולל 18 מפגשים, בני על פני תקופה של 4.5-6 חודשים (תלוי חגים, ואירועים).

במהלך הקורס אנו נלמד את יסודות השיטה, ונתרגל את העקרונות, הכלים, המודלים והמיומנויות בתחום ה NLP.

במסגרת הקורס אנו לא לומדים רק תאוריה, לא מדובר בהרצאה ארוכה ומתמשכת אלא בסדנה חוויתית ועוצמתית. לצד התאוריה, אנו נתרגל בכיתה את הכלים והיסודות, על מנת שכל אחד ואחת מאיתנו נחווה את הכלים, נחווה אותם על עצמנו ונתרגל את ההנחייה שלהם על אדם אחר.

וכך הבוגרות והבוגרים שלנו לא יוצאים רק עם ידע מוביל ומחדש, אלא גם עם ניסיון וחוויה מעצימים ומשמעותיים.

להלן הסילבוס הכללי של הקורס

 • גישת ה NLP – מקורות, יסודות ודמויות חשובות.
 • עקרונות היסוד שניתן לאמץ לחיינו ולתחום הטיפול.
 • כיצד יוצרים חיבור עם אנשים – הכח של ראפור.
 • איך יוצרים חזון שממלא אותנו באנרגיה ואיך פועלים לפיו.
 • איך מציבים מטרות בצורה יעילה.
 • דפוסי חשיבה – כיצד המח דפוסים, עיוותים, תפיסות וחלקים אחראים במח.
 • תקשורת בין-אישית – תקשורת, שפת גוף, שיקוף, התמודדות בסיטואציות מאתגרות ועוד.
 • אמונות מחלישות ומגבילות
 • פוביות – זיהוי, התמודדות וטיפול
 • ציר הזמן – התמודדות עם אמונות שורש, חוויות וטראומות
 • שלבי המפתח ליצירת התנהגות.
 • מוטיבציה – זיהוי גורמים משפיעים וכיוונים.
 • ונושאים נוספים.

לאחר קורס NLP Practitioner ישנם קורסי המשך המאפשרים המשך העמקה.

מחיר קורס NLP בפתח תקווה

המחיר עבור לימודי NLP Practitioner בפתח תקווה נע בין 4,500 ל – 10,000 ₪. ישנם מספר משתנים המשפיעים על המחיר לרבות: מועד הקורס, המנחה, התוספות, החומר הנלווה (חוברת, הקלטות ועוד), ליווי מנטורים ועוד.

 תיאור עלות לימודי NLP
מחיר קורס NLP Practitioner בפתח תקווה תיאור: קורס NLP פרקטישיונר בפתח תקווה

משך הקורס: כ – 18 מפגשים.

האם כולל תעודהכן

4,500 – 10,000 ש"ח
מחיר קורס NLP Master Practitioner בפתח תקווה תיאור: קורס NLP מאסטר בפתח תקווה. קורס העמקה, המעניק כלי עומק ושיטות טיפול.

משך הקורס: 10-18 מפגשים. כולל סדנאות נוספות.

האם כולל תעודה: כן

5,500 – 10,000 ש"ח
מחיר קורס NLP Trainer בפתח תקווה תיאור: קורס NLP טריינר בפתח תקווה. מעניק הכשרה של הנחיית קבוצות NLP

משך הקורס: 10 מפגשים. כולל סדנאות נוספות.

האם כולל תעודה: כן

8,000 – 12,000 ש"ח
מחיר קורס NLP Coaching בפתח תקווה תיאור: קורס NLP קוא'צינג בפתח תקווה. נועד להכשיר מאמנים בשיטת NLP

משך הקורס: 10 מפגשים. כולל תכנים נוספים.

האם כולל תעודה: כן

5,000 – 8,000 ש"ח

שאלות ותשובות על קורס NLP בפתח תקווה

האם קורס NLP בפתח תקווה כולל גם תעודה?

בהחלט. הקורס שלנו מוכר בארגון ה NLP הבינלאומי מטעם ארגון HNLP. התעודה מוכרת במקומות רבים בארץ ובעולם. בנוסף, אם ברצונכם להשתלב בארגונים, מכללות ומוסדות מסוימים, מומלץ לבדוק באילו תעודות הם מכירים.

 

האם אפשר להתחיל ולטפל כבר אחרי קורס פרקטישיונר

עקרונית, ישנם מוסדות לימוד, אשר טוענים כי כבר אחרי קורס פרקטישיונר NLP ניתן להתחיל ולטפל. לדעתנו, מומלץ לפחות לעשות את קורס המאסטר, טרם התחלת העבודה כמטפל או מטפלת, על מנת לרכוש כלי טיפול נוספים, ללמוד שיטות לטיפול מעמיק, ולצבור ניסיון וידע נוסף בתחום.

חשוב להדגיש כי אנו מעודדים תוך כדי הקורס, לתרגל את התכנים הנלמדים, ולבצע מספר מפגשי NLP עם מטופל.ת במסגרת סטאז'. אין הדבר חובה, אך במסגרת המפגשים, אנו מקדישים תשומת לב גם לחוויות שהתרחשו במפגשים אלו על מנת להציף פערים, אתגרים, הצלחות ושאלות.

 

האם ניתן לקבל פרטים נוספים?

בשמחה. אנחנו זמינים עבורכם בטלפון. נשמח לתת לכם את כל הפרטים הדרושים לכם – תכנים, מועדים קרובים, עלויות, מענה על שאלות וכל דבר שתרצו לדעת.

 

מוזמנים ליצור קשר ולקבל פרטים נוספים על קורס NLP מרתק, עם אחד או אחת המנחים המעולים שלנו, עם ליווי של מנטורים לקורס, עם ספר קורס מעודכן עם כל הטכניקות והידע, עם הקלטות ועם עוד שלל הפתעות שיהפכו את הקורס לחוויתי, מלמד ומלא ערך.

 

תוכן עניינים
קבלו את כל הפרטים על קורס NLP

כתבות בתחום ה - NLP Practitioner

קורס NLP בירושלים

קורס NLP בירושלים

קורס NLP בירושלים נועד להעניק למשתתפים ולמשתתפות בו כלים, גישות, מיומנויות ועקרונות מפתח לחיים. הקורס משלב אלמנטים מתוך הפסיכולוגיה, עולם האימון (קואצ'ינג), תחום הבלשנות, התקשורת

קרא עוד »
קורס NLP כפר סבא

קורס NLP בכפר סבא

קורס NLP בכפר סבא נותן לסטודנטים ולסטודנטיות הלוקחים חלק בו, מגוון רחב של עקרונות, גישות, מתודות וכלים לחיים, לטיפול ולעסקים. שיטת ה NLP פותחה על

קרא עוד »
קורס NLP יבנה

קורס NLP ביבנה

קורס NLP ביבנה הוא קורס מקצועי, מרתק וחוויתי בתחום ה- NLP. במסגרת לימודי NLP בכל שבוע, תצאו עם ידע, חוויה וכלים נוספים כדי להכיר את

קרא עוד »
קורס NLP בני ברק

קורס NLP בבני ברק

קורס NLP בבני ברק נועד לתת למשתתפים ולמשתתפות בתהליך, מסע מעניין, מלמד ומפתח במסגרתו נתנסה בכלים המובילים ביותר בתחום ה NLP. המסע כולל למידה חוויתית,

קרא עוד »
קורס NLP חולון

קורס NLP בחולון

קורס NLP Practitioner בחולון נותן למשתתפות ולמשתתפים, עקרונות יסוד, כלים, גישות, חוויות, חומרים ושיטות לכל תחומי החיים. הקורס משלב היבטים מיוחדים ופורצי דרך מתוך תחומי

קרא עוד »
קורס NLP קריית ביאליק

קורס NLP בקריית ביאליק

קורס NLP בקריית ביאליק הוא קורס ייחודי שמטרתו להעניק למשתתפות ולמשתתפים כלים, מיומנויות, גישות וטכניקות מובילות מתוך תחום ה NLP. המסע מהווה הזדמנות לחקור, ללמוד,

קרא עוד »
קורס NLP הוד השרון

קורס NLP בהוד השרון

קורס NLP בהוד השרון נותן לתלמידים ולתלמידות הלוקחים חלק בו, מגוון רחב של עקרונות, גישות, מתודות וכלים לחיים, לטיפול ולעסקים. שיטת ה NLP פותחה על

קרא עוד »
קורס NLP רעננה

קורס NLP ברעננה

קורס NLP ברעננה מעניק למשתתפים ולמשתתפות בו כלים, גישות, מיומנויות ועקרונות מפתח לחיים. הקורס משלב אלמנטים מתוך הפסיכולוגיה, עולם האימון (קואצ'ינג), תחום הבלשנות, התקשורת והרפואה

קרא עוד »
קורס NLP דיגיטלי

קורס NLP דיגיטלי

קורס NLP דיגיטלי הידוע גם בתור קורס NLP בזום הינו קורס יוצא דופן המעניק למשתתפים ולמשתתפות אסטרטגיות, כלים ועקרונות מפתח מתוך עולם ה NLP. במסגרת

קרא עוד »
קורס NLP רמת השרון

קורס NLP רמת השרון

קורס NLP ברמת השרון נותן לתלמידים ולתלמידות הלוקחים חלק בו, מגוון רחב של עקרונות, גישות, מתודות וכלים לחיים, לטיפול ולעסקים. שיטת ה NLP פותחה על

קרא עוד »

איך להתמודד עם לחץ?

לחץ הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. אנחנו חווים לחץ בעוצמות שונות, וחשוב לדעת כיצד להתמודד איתו בצורה בריאה. מצד אחד לחץ יכול להיות גורם

קרא עוד »
קורס NLP בהרצליה

קורס NLP בהרצליה

קורס NLP בהרצליה מצייד את משתתפיו בכלים, תובנות, מיומנויות ועקרונות יסוד לחיים. קורס זה הוא שילוב של פסיכולוגיה, טכניקות אימון, בלשנות, תנועה ורכיבי רפואה אלטרנטיבית.

קרא עוד »

מודל SMART – מודל סמארט

מודל SMART או מודל סמארט הוא מודל מעולה כדי להציב מטרות בצורה יעילה ואיכותית. כיום משתמשים במודל סמארט הן בהתפתחות אישית, הן להצבת רמות ברמה

קרא עוד »
קורס NLP ברמת גן

קורס NLP ברמת גן

קורס NLP ברמת גן הוא קורס מקצועי, מרתק וחוויתי בתחום ה- NLP. במסגרת לימודי NLP בכל שבוע, תצאו עם ידע, חוויה וכלים נוספים כדי להכיר

קרא עוד »

איך לעשות שינוי?

גלה צעדים מעשיים לשינוי בחייך ובעולם הסובב אותך, החל משינוי הרגלים יומיומיים ועד להצטרפות ליוזמות קהילתיות. הקדמה: מדוע חשוב לשנות? שינוי הוא חלק בלתי נמנע

קרא עוד »
מה זה NLP

קורס NLP אונליין

קורס NLP אונליין הידוע גם בתור קורס NLP דיגיטלי הינו קורס יוצא דופן המעניק למשתתפים ולמשתתפות אסטרטגיות, כלים ועקרונות מפתח מתוך עולם ה NLP. במסגרת

קרא עוד »
קורס NLP בת ים

קורס NLP בבת ים

קורס NLP בבת ים הוא קורס ייחודי שמטרתו להעניק למשתתפות ולמשתתפים כלים, מיומנויות, גישות וטכניקות מובילות מתוך תחום ה NLP. המסע מהווה הזדמנות לחקור, ללמוד,

קרא עוד »
קורס NLP בראשון לציון

קורס NLP בראשון לציון

קורס NLP בראשון לציון נועד לתת למשתתפים ולמשתתפות בתהליך, מסע מעניין, מלמד ומפתח במסגרתו נתנסה בכלים המובילים ביותר בתחום ה NLP. המסע כולל למידה חוויתית,

קרא עוד »
קורס NLP בחיפה

קורס NLP בחיפה

קורס NLP בחיפה משמש עבור המשתתפים והמשתתפות מרחב מרתק ללמוד, לחוות ולהתנסות בגישות, בעקרונות, במתודות ובכלים המובילים ביותר בתחום ה NLP. השיטה אשר מבוססת על

קרא עוד »
קורס NLP בבאר שבע

קורס NLP בבאר שבע

קורס NLP בבאר שבע נותן לסטודנטים ולסטודנטיות הלוקחים חלק בו, מגוון רחב של עקרונות, גישות, מתודות וכלים לחיים, לטיפול ולעסקים. שיטת ה NLP פותחה על

קרא עוד »
קורס NLP Practitioner

קורס NLP Practitioner

קורס NLP Practitioner נותן למשתתפות ולמשתתפים, עקרונות יסוד, כלים, גישות, חוויות, חומרים ושיטות לכל תחומי החיים. הקורס משלב היבטים מיוחדים ופורצי דרך מתוך תחומי הפסיכולוגיה,

קרא עוד »
קורס NLP בתל אביב

קורס NLP בתל אביב

קורס NLP בתל אביב מעניק למשתתפים ולמשתתפות בו כלים, גישות, מיומנויות ועקרונות מפתח לחיים. הקורס משלב אלמנטים מתוך הפסיכולוגיה, עולם האימון (קואצ'ינג), תחום הבלשנות, התקשורת

קרא עוד »
תקשורת בין הורים לילדים

תקשורת בין הורים לילדים

לכל אדם באשר הוא, יש מטרות ושאיפות אישיות המייחדות אותו, אשר המעניקות לו את הדחף לבניה והתפתחות אישית מתמדת. כאשר אדם הופך הורה לילדים, הוא

קרא עוד »
מחשבה יוצרת מציאות

מחשבה יוצרת מציאות

המחשבות והרגשות שלנו הם שני הכלים החזקים ביותר במוחנו. לעתים קרובות אנו משתמשים ביכולות השכנוע שלנו על מנת לתת עצות לאנשים אחרים, יחד עם זאת,

קרא עוד »
חיבוקים

חיבוקים

אנו מחבקים אחרים כשאנחנו נרגשים, שמחים, עצובים או מנסים לנחם את זולתנו. חיבוק, כך נראה, הוא מגע מנחם באופן כללי. זה גורם לנו להרגיש טוב,

קרא עוד »
ספרים על זוגיות ואהבה

ספרים על זוגיות ואהבה

פי שכתב ויליאם שייקספיר פעם: "דרכה של אהבת אמת מעולם לא הייתה קלה". אין ספק כי מדובר בתובנה אשר נוגעת בנקודה רגישה אצל רבים מאיתנו,

קרא עוד »
מה ההבדל בין גברים לנשים

מה ההבדל בין גברים לנשים

בקהילה המדעית קיים ויכוח עתיק יומין בסוגיה האם למאפיינים הייחודיים של גברים ונשים יש בסיס פיזיולוגי. חוקרים רבים ניסו להוכיח כי המוח הגברי והמוח הנשי

קרא עוד »
התנהלות כלכלית נכונה

התנהלות כלכלית נכונה

בין אם המטרה שלכם היא לחיות כמו העשירון העליון, ובין אם אתם בסך הכל שואפים להגיע ליציבות פיננסית סבירה וליהנות מחופשה משפחתית מפנקת פעם בשנה,

קרא עוד »
איך לסלוח לאדם אחר

איך לסלוח לאדם אחר

זה הזמן לסלוח: איך לסלוח לאדם אחר. אנשים רבים חשים כי נגרם להם עוול על ידי אדם אחר ומסתובבים בעולם עם תחושות קשות של כעס,

קרא עוד »
תקשורת בין אישית

תקשורת בין אישית

תקשורת בין אישית היא תקשורת שמתקיימת בכל פעם שאנחנו בסביבת אנשים. תקשורת בין אישית כוללת את המילים שנאמרות אך לא רק. המבט, המחווה, התנועה, הטון,

קרא עוד »