קורס NLP Master אונליין

קורס NLP MASTER אונליין

קורס NLP Master אונליין הוא הקורס ברמה השנייה במסגרת לימודי NLP המוצעים בארץ ובעולם. הקורס נותן כלים טיפוליים שונים המאפשרים למשתתפות ולמשתתפים, ראשית, לעשות תהליך אישי ועמוק עם עצמם, ולצד זאת, ללמוד כיצד להנחות תהליכי עומק משמעותיים בקרב אנשים אחרים.

תהליכי עבודה עם אמונות שורש, מסגור מחדש, זריזות לשון, טכניקות שונות ב TIME LINE, שחרור כעס וטינה, קבלת החלטות, יצירת התנהגות חדשה -> אלו רק חלק מהכלים והמודלים הנלמדים במסגרת הקורס.

אנחנו שמחים להזמין אתכם למסע מרתק ומאתגר, כזה שבמהלכו נלמד מהי זהות מאסטר ה NLP, ומה הגישות, הכלים והמיומנויות שהוא מביא אימו. נלמד בקורס להשתמש בגישת הנלפ בצורה רחבה ומעמיקה, עבור עצמנו וחברים. כל הפרטים כאן:

קורס NLP Master אונליין – פתיחה

קורס NLP Master אונליין הינו קורס מרתק המועבר באמצעות שידור חי ו/או הקלטות. במסגרת הקורס נלמד, נדבר, נשאל ונחווה כלים, מיומנויות וגישות מעולם ה NLP. לצד אלו, נבצע תרגולים פרקטים על מנת להטמיע את התובנות והכלים הנלמדים.

הקורס לוקח את היכולות שרכשנו במסגרת קורס לימודי Practitioner (הקורס ברמה הראשונה של לימודי NLP), משדרג אותן ומלמד להנחות, להוביל ולחוות תהליכים ברמות לוגיות גבוהות יותר – להנחות תהליכים הנוגעים לרמת האמונות, הזהות והייעוד.

לצד כל אלו, ניתן גם תשומת לב לתת-מודע, לדרכי התמודדות עם חסמים והתנגדויות, ולתהליך הטיפולי.

 

קורס NLP מאסטר אונליין – למי זה מתאים?

לימודי מאסטר אונליין (בזום) מתאימים לכל מי מאיתנו שרוצה להשתפר עוד במסגרת לימודי NLP, ולמי מאיתנו שרוצה להעמיק את הידע והמיומנות הן בחיים האישיים והן בתחומי הקריירה, האימון והטיפול.

קורס NLP אונליין נועד לאפשר את חווית הלימוד של הקורס בפורמט מקוון. אנשים בוחרים בקורס האונליין מסיבות שונות לרבות: זמנים נוחים יותר, זמינות ונוחות, התאמה לשגרת החיים, המרחק והמקום (כולל אנשים שלא גרים בארץ). הקורס בשידור חי, הוא קורס מלא, המקנה בסוף התהליך תעודה רשמית. לצד הקורס בשידור חי, ניתנות גם הקלטות, על מנת שיהיה ניתן לחזור על החומר ולהשלים שיעורים שהתפספסו.

חשוב לדעת! תנאי חובה לקורס המאסטר הינו, הכשרה של הרמה הראשונה. גם אותה ניתן ללמוד אצלנו אונליין – קורס NLP אונליין.

למה אנשים בוחרים להצטרף לקורס מאסטר?

 • אנשים שחוו חוויה משמעותית ומלמדת בקורס הפרקטישיונר ורוצים להמשיך ולהעשיר את הידע שלהם באמצעות המשך לימודים.
 • אנשים שרוצים לקבל כלים נוספים לסל הכלים שלהם.
 • אנשים שרוצים להיות חלק מסביבה תומכת, מלמדת ומפתחת.
 • אנשים שמעוניינים לקחת את תחום ה NLP צעד אחד קדימה – בין אם לשלב את התחום בעולם הקריירה הנוכחי (כמו מורים, יועצים, משווקים, עורכי דין ועוד) ובין אם לפתוח בקריירה בתחום – מטפלי NLP, מאמני NLP ומנחים.

הידעת? ניתן ללמוד שילוב של NLP לצד קואצ'ינג -> למידע על קורס NLP COACHING.

הידעת 2? מי מאיתנו שרוצה להפוך למנחה NLP במוסדות NLP מוכרים -> עליו ללמוד את קורס המאסטר ולאחר מכן להמשיך לקורס הטריינר המרתק (למידע על קורס NLP TRAINER).

 

לימודי מאסטר נלפ – מה נלמד?

במסגרת לימודי המאסטר אונליין נחווה ונתרגל את הדברים הבאים:

 • הרחבה של סט הכלים הקיים ברמת המאסטר + לימוד כלים נוספים לעולמות טיפול, אימון, הנחייה וייעוץ.
 • התאמנות על מיומנויות שיחתיות לשכנוע.
 • תרגול טכניקות להתמודדות עם קונפליקטים, התנגדות ואמונות מגבילות.
 • לימוד זיהוי ערכים, דפוסי שפה ואמונות שורש.
 • תרגול טכניקות לשחרור כעס וטינה.

סילבוס קורס Master NLP אונליין

במסגרת לימודי קורס NLP Master בדיגיטל, אנו מציעים 3 אפשרויות: לימודי ערב, לימודי ערב, והקלטות. יש להתעדכן מולנו אודות השעות והתאריכים של המועדים הקרובים. מצורף הסילבוס הכללי של קורס MASTER:

 • זהות המאסטר – מהי אחריות המאסטר, מה מאפיין מאסטר NLP וטכניקת צריבת זהויות
 • זיהוי ערכים ועבודה איתם – מהם ערכים, כיצד מזהים אותם, כיצד קונפליקטים בין ערכים משפיעים על חיינו, ויצירת חיים על בסיס ערכים.
 • אמונות שורש – כיצד נוצרות אמונות ובפרט אמונות שורש? מה תהליך הזיהוי? כיצד עובדים עם אמונות שורש?
 • דימוי עצמי – מהו דימוי עצמי, ממה הוא נוצר ומושפע, וכיצד ניתן להשפיע עליו.
 • החלטות מפתח – מהן החלטות מפתח, כיצד מזהים החלטות מפתח וכיצד עובדים איתן.
 • טכניקות שיחתיות לשכנוע והשפעה
 • כעס וטינה – הגדרה של כעס וטינה, למי אנחנו חשים טינה? מה ההשפעות של תחושות אלו? וכיצד ניתן לשחרר רגשות חזקים שליליים.
 • עבודה עם תלות רגשית – זיהוי ושחרור.
 • מלכוד – מה זה מלכוד ודרכי התמודדות.
 • שרשרת עוגנים – עבודה עם שרשרת עוגנים.

קורס NLP Master אונליין – מחיר

כמה עולה קורס מאסטר NLP אונליין? מחיר הקורס תלוי בנתונים הבאים: גודל הכיתה, המרצה, המועד, חומר נלווה, קבלת הקלטה, מנטור.ים שמלווים ועוד.

קורס תיאור מחיר
קורס NLP Master אונליין (שידור חי) קורס NLP מאסטר בן 15 מפגשים בן 5 שעות (מלאות!) = 112 שעות אקדמיות.

מועבר דרך הזום בשידור חי. כולל גם הקלטות של שיעורים.

5,300 – 9,100 ש"ח
קורס NLP Master אונליין (מוקלט) קורס NLP מאסטר מלא (112 שעות אקדמיות). מוקלט וזמין לצפייה בכל מקום וזמן 5,000 – 9,100 ש"ח

 

—–

שאלות נפוצות על קורס מאסטר נלפ אונליין

"האם קיימות דרישות עבור הרשמה לקורס המאסטר?"

כן, בכדי לקחת חלק בקורס יש להיות בוגרי קורס NLP Practitioner באחד מהמוסדות המוכרים בארץ או בעולם.

 

"האם קורס המאסטר אונליין כולל גם תעודה ?

בהחלט. בוגרי קורס המאסטר שלנו יוצאים עם תעודת הסמכה "קורס NLP MASTER PRACTITIONER" בינלאומית מוכרת.  אנו שמחים להעניק לבוגרי ובוגרות הקורס שלנו את התעודה לאחר שעברו דרך משמעותית במהלך הקורס.

בכדי להיות זכאי.ת לתעודה יש לעמוד בתנאים הבאים:

 • נוכחות של מינימום 80% מהשיעורים
 • מעבר של מבחן הסמכה בהצלחה.

"פספסתי מפגש, מה עושים?"

במידה ופספסתם מפגש אל דאגה. אנחנו שמחים להציע לכם כמה אפשרויות:

 • להשלים את החומר דרך ההקלטה של הקורס שלנו.
 • להגיע לאותו מספר מפגש, במועד אחר מתאים.

חשוב לנו שתקבלו את כל הערך מהקורס. ולכן, אנחנו שמחים לבוא לקראת, ובמידת הצורך מאפשרים גם להגיע פעם נוספת לאותו מפגש במועד אחר, על מנת לקבל אפשרות נוספת לעבד את החומר.

 

"כמה זמן נמשך קורס מאסטר?"

הקורס שלנו נמשך כחמישה עשר מפגשים. כל מפגש מורכב מחמש שעות מלאות! משך הקורס סך הכל הוא כ – 112 שעות לימוד אקדמיות. הלימודים נפרסים על פני 4-6 חודשים (תלוי מועד).

"מה אקבל במסגרת הקורס אונליין"

 • תוכן איכותי – הספר, התכנים, המצגות והמערך נבנו בידי המרצים, המנחים והמטפלים הטובים ביותר שלנו. הושקעו בהם מאות שעות פיתוח, חשיבה, כתיבה, שיפור והכנה.
 • מנחה מנוסה – כל המנחים שלנו, הם מנחים בעלי ניסיון, כאלו שלא רק למדו NLP, אלא בנו קליניקה משלהם, וצברו מאות שעות טיפול. כך לא תקבלו רק ידע, אלא גם מקרי בוחן ( Case Studies) שבה המנחה ישתף אתכם מתוך הקלינקה. המנחה תהיה שם עבורכם להסברים, ייעוץ, הקשבה, עבודה, תרגול ושיתוף .
 • ספר קורס – ספר הקורס שלנו, הוא אחד מהספרים היותר מושקעים בארץ בתחום ה NLP. בספר תמצוא ידע, טכניקות, כלים ודוגמאות מתוך עולם המאסטר. כך גם במהלך הקורס וגם אחריו, תוכלו לחזור, ללמוד ולהעזר בספר. הספר כתוב בצורה מסודרת, מאורגנת, ורהוטה, כולל הסברים ודוגמאות.
 • קורס דיגיטלי מוקלט – לא הגעתם לשיעור? רוצים לחזור על שיעור פעם נוספת? בדיוק בשביל זה הקלטו קורס דיגיטלי מוקלט שיינתן לכם עם גישה לכל החיים. קורס בשווי של קורס מאסטר מלא – במתנה.

 

רמת מאסטר NLP מעניקה לכם הזדמנות לעשות צעד משמעותי נוסף בתוך תחום ה NLP, לעבור דרך משמעותית קודם כל עם עצמכם, ולאחר מכן, לקחת את הכלים והמיומנויות (תוך כדי הקורס) וליישם אותם גם עם אחרים. לאחר הקורס מי שיבחר יוכל לפתוח קליניקה ולטפל. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למסע מופלא, עם קבוצה תומכת וליווי מלא. להרשמה ולמידע נוסף – מוזמנים להשאיר פרטים ו/או ליצור איתנו קשר.

תוכן עניינים
קבלו את כל הפרטים על קורס NLP

כתבות בתחום ה - NLP Master

התמודדות עם פחד

התמודדות עם פחד

מאמר זה בוחן את ההיבטים השונים של פחד ומספק תובנות על ניהול והתגברות עליו. מבוא: כוחו של הפחד פחד הוא רגש רב עוצמה שיש לו

קרא עוד »
קורס NLP Master בבאר שבע

קורס NLP Master בבאר שבע

קורס NLP Master בבאר שבע הינו הקורס ברמה השנייה במסגרת לימודי NLP. קורס המאסטר בבאר שבע, מעניק כלי טיפול מעמיקים ומיוחדים אשר מאפשרים לנו קודם

קרא עוד »
קורס NLP MASTER בחיפה

קורס NLP Master בחיפה

קורס NLP Master בחיפה והסביבה, הוא קורס מיוחד המעניק למשתתפים ולמשתתפות בו כלים, יכולות וניסיון לקחת את עצמם בתחום האישי והמקצועי מספר צעדים משמעותיים קדימה.

קרא עוד »
קורס NLP MASTER בתל אביב

קורס NLP Master בתל אביב

קורס NLP Master בתל אביב והסביבה הוא קורס יוצא דופן שנועד לקחת 10 צעדים קדימה את היכולות, הכלים והניסיון שצברתם במהלך קורס NLP פרקטישיונר. במסגרת

קרא עוד »
קורס NLP Master

NLP Master

קורס NLP Master Practitioner הוא קורס מרתק שנועד להעמיק את הידע, הניסיון והתרגול ושיטת NLP. המשתתפים והמשתתפות לומדים לזהות אמונות שורש, חווים תהליכי עומק משמעותיים,

קרא עוד »
חמלה עצמית

חמלה עצמית

האם אי פעם איבדתם את העשתונות מול עצמכם? האם חטאתם בהאשמות הלקאה עצמית אחרי שעשיתם משהו שאתם מתחרטים עליו? קל להיות קשוח כלפי עצמך –

קרא עוד »
לאהוב את עצמי

לאהוב את עצמי

לאהוב את עצמי: משפטי אהבה להעצמת האהבה העצמית. אחת ממנטרות הניו אייג' שאנו שומעים לעתים קרובות ממאמנים אישיים ואנשי רוח, הינה שכדי להגיע להגשמה עצמית,

קרא עוד »
איך להתמודד עם אובדן

איך להתמודד עם אובדן

אין דרך נכונה או לא נכונה להתמודד עם אובדן, אך בהחלט יש דרכים בריאות להתמודד עם תהליך האבל המגיע בעקבותיו. במאמר זה נסביר מדוע ההתמודדות

קרא עוד »
דחיינות

דחיינות

לפני שלוש מאות שנה כתב המשורר האנגלי אדוארד יאנג כי "דחיינות היא גנב הזמן". למרות שזה נשמע נורא עמוק, אנשים רבים התקשו להבין את האמירה

קרא עוד »
טיפול בדחיינות

טיפול בדחיינות

רבים מאיתנו מכירים מקרוב את נושא הדחיינות – הנטיה לדחות את ביצוע המשימות העומדות בפנינו עד לרגע האחרון. נשאלת השאלה: מדוע אנחנו עושים זאת? האם

קרא עוד »