NLP Trainer

קורס NLP Trainer

קורס NLP trainer  ובעברית קורס NLP  טריינר, נועד להכשיר מנחי NLP ברמה הגבוהה ביותר, כדי שיוכלו ללמד, להנחות, להרצות ולאמן במיטב מוסדות לימוד ה NLP ברחבי הארץ ומי שירצה – גם לפתוח מרכז לימודים משלו.

הגיע הזמן ללמוד את עקרונות וטכניקות המפתח שמשותפים למרצים ולמרצות, למנחים ולמנחות הטובים ביותר בארץ ובעולם. מערכי בניית סדנאות – שכנוע – מיומנויות הנחייה – טיפול בהתנגדויות – בניית עסק בתחום ההנחייה וההרצאה – הכל בקורס אחד.

 

 

קהל היעד של NLP טריינר

אנו מזמינים אותך להצטרף לאחד מהקורסים המעצימים, המרתקים, המלמדים ופותחי הדלתות, שאנו פיתחנו.

 • הקורס נועד עבור בוגרי הקורסים של NLP Practitioner ו- NLP Master Practitioner .
 • הקורס נועד למי שרוצה לקחת את יכולות ומיומנויות ה NLP לרמה הגבוהה ביותר.
 • הקורס נועד למי שרוצה לפתוח בקריירה בתחום ה NLP, בין אם ללמד במכללות מוכרות בארץ ובין אם לעסוק בתחום ה NLP דרך הנחייה והרצאה.
 • הקורס נועד למי שרוצה לפתח מיומנויות הנחייה והרצאה, ולהשתמש בזה לפיתוח עצמי וקריירה.
 • הקורס נועד למי שרוצה ללמוד להוביל ולהנהיג קבוצה מכל סוג שהוא (תלמידים, מטפלים, מנהלים, יועצים, מוכרים, צוות), וללמוד כיצד מעבירים מסרים בצורה אפקטיבית ומשכנעת.

 

לימודי טריינר NLP – במה הם עוסקים?

במסגרת לימודי טריינר NLP לומדים את עולם ההנחייה וההרצאה מא' ועד ת'.

 

ללמוד את מאחורי הקלעים של עולם ההנחייה

מנחה טוב, לא נמדד רק כשהוא נמצא מול משתתפים ומשתתפות, הוא נמדד הרבה זמן לפני – עוד בשלב התכנון של הסדנה, בשלב איסוף המידע על המשתתפים, בהצבת מטרות לתכנית הלימוד ובהתאמות הנדרשות כדי שהסדנה או הקורס יצאו ברמה הגבוהה ביותר.

לכן, תכנית הלימודים שלנו כוללת גם את המרכיבים החשובים הללו

 

להפוך להיות מנחה מיומנ.ת

כדי להפוך להיות מנחה מיומנ.ת צריך 3 דברים עיקריים:

 • תשוקה ללימוד – אנו נסייע לכם להבין היכן נמצאות החוזקות שלכם. מה הדבר שאתם יכולים להיות הכי טובים בללמד אותו. כי כשיש תשוקה להנחייה ולהרצאה, זה כבר לא עבודה, זו הנאה והשקעה בעצמי ובסביבה.
 • ידע – יש מגוון עצום של מנחים ומנחות מעולים, לכל אחד ואחת יש כלים, מודלים, מיומנויות וטכניקות שהופכים אותם לטובים. בעזרת מודלינג, אנו נלמד את דפוסי החשיבה וההתנהגות של המנחים והמנחות הללו, ונגיש לכם בצורה ברורה, פשוטה וישימה, מה העקרונות החשובים ביותר כדי להיות מנחה מעולה.
 • ניסיון – "חזרתיות היא אם כל המיומנויות" כדי להפוך להיות טוב במשהו, צריך לתרגל עוד כמה שיותר. לכן, כבר בשלב הקורס אנו ניצור עבורכם הזדמנויות להנחייה, כדי שתתנסו, תלמדו, תשתפו, תתפתחו ותהפכו להיות – מנחה מעולה.

 

סילבוס קורס NLP Trainer

מתוך ניסיון עם מאות משתתפים ומשתתפות שעברו את קורס טריינר נלפ, יצרנו קורס שמכיל בתוכו את התכנים החשובים ביותר, שמתרגל, מטפל ומאמן NLP יכולים לקבל על מנת להפוך להיות מנחה מעולה.

קורס NLP Trainer  הוא קורס מאתגר, שדורש השקעה ואומץ, ללמוד דברים חדשים, להחשף, לדבר, לקבל ולתת משובים, לנסות ולהצליח.

אז מה המסע שלנו כולל:

 • יסודות ההנחייה – נלמד את התאוריות והעקרונות המובילים בתחום על מה הופך מנחה למעולה.
 • תהליך קבוצתי – קבוצה היא חיה שמתנהגת שונה מאדם יחיד בטיפול או באימון. צריך להבין מה התהליכים שקורים בתוך קבוצה, על מנת לדעת איך לנצל את היתרונות האדירים שיש לקבוצה, ומצד שני איך להזהר מהסכנות הטמונות בקבוצה.
 • תהליך בניית סדנה – איך לוקחים רעיון מ – 0, והופכים אותו לסדנה מרתקת ומושכת משתתפים ומשתתפות? נלמד מודל פרקטי לבניית סדנה, ונחשף למגוון רחב של סדנאות NLP אפשריות.
 • דיבור מול קהל – איך מפתחים מיומנות בדיבור מול קהל? איך מתמודדים עם פחד במה? איך מרתקים את הקהל וגורמים לו לשתף איתנו פעולה?
 • טיפול בהתנגדויות – מה קורה אם יש מישהו שלא משתף איתנו פעולה? איך מתמודדים עם זה מבלי לאבד את כל הקבוצה? איך גורמים לסקפטים להיות תומכים נלהבים שלוקחים חלק בסדנה?
 • זהות של מנחה – כובע המנחה, הוא לא רק כובע זמני, אלא הוא כובע שהופך להיות חלק מהחיים שלנו. במהלך הקורס נחזק את הזהות שלנו כמנחים, נחקור, נלמד ונגלה את הייחודיות שטמונה בנו כמנחים.
 • טכניקות NLP מול קהל – נלמד איך לוקחים כלים שכבר למדנו כמו יצירת ראפור, זריזות לשון, מטאפורות, עוגנים וכלים נוספים שכבר למדנו, ואיך להתאים אותם כדי להתחבר ולהשפיע על קבוצה שלמה. נלמד איך לייצר סיפורים מרתקים ואיך ללמד את טכניקות הפרקטישיונר בצורה ברורה ומרתקת.
 • להיות מנחה NLP – נלמד מה דרוש כדי להיות מנחה פעיל ומרוויח בארץ בתחום ה NLP. איך מכשירים תלמידים חדשים, איך משווקים את עצמנו כמנחים, מה הדרישות הלוגיסטיות, ואיך יוצרים עסק מצליח העוסק ב NLP.

 

מחיר קורס NLP Trainer

קורס NLP Trainer  עולה בין 6,000  ל – 10,000 ₪.  העלות עבור קורס NLP טריינר מכילה בתוכה את תהליך ההכשרה, את הציוד הנלווה, את הסדנאות הייחודיות המתווספות לקורס ואת שלל התכנים והאביזרים הנוספים הנלווים. יש ליצור קשר על מנת לקבל את המחיר המדויק למחזור הקרוב.

 

שאלות ותשובות על הקורס

האם הלימודים כוללים תעודה?

כן, הלימודים כוללים תעודת NLP Trainer המוענקת מטעם ארגון ה NLP הבינלאומי. יש כמובן לעמוד בדרישות המתאימות (נוכחות ומבחן הסמכה).

 

 

שאלה: יש לי פחד קהל, הקורס רלוונטי?

תשובה: כן! קורס הטריינר נועד ללמד איך להתמודד עם פחד קהל, ואיך לקחת את הפחד הזה למקום שמניע אותנו לפעולה ולעשייה ולא להמנעות ושיתוק. בזכות המודלים, הטכניקות והתרגולים, נהפוך את התחושה המלחיצה של פחד קהל ונלמד איך להשתמש בה לטובתנו, בתור כלי להעצמה ולפיתוח.

 

שאלה: להיות מנחה טוב, זה לא פשוט כישרון?

תשובה: ממש לא. כבר בקורס NLP Practitioner  אנחנו לומדים שניתן לשחזר כל הצלחה. לכל אחד ואחת מאיתנו יש את היכולות והמיומנויות הייחודיות. יש מנחים מעולים בזכות היותם שנונים, יש מנחים מעולים בזכות היותם מצחקים, יש מנחים מעולים בזכות הטכנולוגיה שבה הם עושים שימוש ויש מנחים מעולים כי הם יודעים לספר סיפורים בצורה סוחפת. החוכמה היא להתאים בין הכישורים האישיים שלנו לבין יכולות ההנחייה. ההתאמה הזו, היא תהליך נרכש ונלמד, שאותו פרקנו לשלבים ברורים במהלך הקורס.

 

שאלה כמה ניתן להרוויח בתחום ה NLP?

עבודה בתור מנחה ומרצה בעולם ה NLP יכולה להיות עבודה בחצי משרה או משרה מלאה, בתור עבודה להשלמת מקורות הכנסה, או בתור העיסוק המרכזי. במה זה תלוי? באיכות הלימודים שנקבל לצד ההחלטה וההשקעה שאנו נבחר לעשות בעצמנו.

NLP רק ממשיך לתפוס תאוצה בשנים האחרונות, ולצד זאת הביקוש למנחים ומרצים בתחום הולך ועולה.

על כל סדנה ניתן להרוויח מאות ואף אלפי שקלים.

 

אילו קורסי NLP קיימים?

נזכיר כי אלו שלבי ההכשרה ב NLP

NLP Practitioner

NLP Master Practitioner

NLP Trainer

NLP coaching

 

מה ההבדל בין NLP Coaching לבין NLP Trainer

שאלה שעולה לא פעם בשל הדמיון בין השמות, אך יש הבדל גדול.

בעוד קורס טריינר נועד להכשיר להנחייה והרצאה של קבוצות

קורס אימון NLP  (קואצ'ינג) נועד לשלב בין עולם האימון לבין עולם ה NLP. הוא נועד להנחות אימוני NLP אחד.ת על אחד.ת.

 

רוצים להפוך להיות מנחי NLP מעולים? אנו מזמינים אתכם להצטרף למחזור הקרוב שלנו, ולצאת למסע מרתק בדרך להיות מנחה NLP בעלת ידע, כלים, מיומנויות, מטרות והישגים.

תוכן עניינים
קבלו את כל הפרטים על קורס NLP

כתבות בתחום ה - NLP Trainer

קורס NLP Coaching

NLP Coaching

קורס אימון NLP (מוכר גם בשמות: NLP Coaching, NLP קואצ'ינג) הוא קורס שמטרתו לחבר בין עקרונות ושיטות האימון לבין עקרונות ושיטות ה – NLP. שתי

קרא עוד »
ספרים על התפתחות אישית

ספרים על התפתחות אישית

הרבה אנשים מחפשים ספרים מומלצים בנושא התפתחות אישית על מנת להעשיר את הידע שלהם בנושא אופן פעולתו של המוח האנושי והדרך לשנות דפוסי חשיבה מעכבים

קרא עוד »
איך לתת מחמאות

איך לתת מחמאות

כולנו קיבלנו מחמאות מאחרים בנקודת זמן כזו או אחרת. חלק מאותן מחמאות הן כאלו שבאמת הותירו עלינו חותם ואותן אנחנו זוכרים, ואת חלקן פחות. מבין

קרא עוד »
איך לתת ביקורת

איך לתת ביקורת

כאשר אתה עובד עם אנשים, חי לצידם או חולק עימם כל מסגרת קהילתית אחרת, זה אך טבעי שבשלב מסוים יתגלעו ביניכם מחלוקות בנושאים מסוימים, העלולות

קרא עוד »