NLP Coaching

קורס NLP Coaching

קורס אימון NLP (מוכר גם בשמות: NLP Coaching, NLP קואצ'ינג) הוא קורס שמטרתו לחבר בין עקרונות ושיטות האימון לבין עקרונות ושיטות ה – NLP. שתי הגישות משלימות זו את זו, ומחזקות זו את זו. במסגרת הקורס המשתתפים והמשתתפות יעברו תהליך אימון NLP בעצמם, וילמדו להנחות זאת בקרב מתאמנים. אתם מוזמנים לתהליך מרתק, עוצמתי ומלמד.

 

למה ללמוד קורס אימון NLP?

כדי להבין למה ללמוד קורס קואצ'ינג NLP, ראשית יש להבין מה המשמעות של כל גישה בנפרד, ולאחר מכן נוכל להסביר על היתרון שלהן – יחד.

 

גישת NLP

מעניקה כלים פרקטיים ורגשיים במגוון תחומים – התמודדות עם אתגרי החיים, יצירת התנהגויות חדשות, טיפול בטראומות עבר, מודלינג ועוד.

 

גישת האימון

מעניקה כלים פרקטיים, מודלים ותאוריות לאימון המתאמן במגוון תחומי חיים – תהליכי קבלת החלטות, תהליכי ניהול זמן, תהליכי הצבת מטרות, זיהוי אינטליגנציה, התמודדות עם בעיות, יצירת הרגלים ועוד.

 

מה השילוב יוצר?

בעוד ש NLP במקומות רבים היא גישה טיפולית נקודתית ללא מבנה טיפולי לאורך זמן,

דרך קורס האימון, לומדים לייצר אימון וטיפול תהליכים, כאלו שעוזרים למתאמן לשפר ולהשתפר במגוון היבטים.

שיטת האימון מעניקה כלים פרקטיים שהמתאמן יכול לקחת וליישם בחיים שלו. בעוד ששיטת ה NLP עוזרת, היכן שצריך לעשות רגע עצירה ולטפל בחסמים מנטליים ורגשיים.

 

קהל היעד שמחפש NLP Coaching

לעיתים, קהל היעד שמגיע לאימון NLP שונה מקהל היעד לטיפול NLP. מי שמגיע לאימון, לא רוצה רק לטפל בבעיה נקודתית (כמו פוביה, בעיה בזוגיות וכדומה) אלא רוצה להתפתח בתחום מסוים או יותר. התהליך עצמו לרוב הוא מעט ארוך יותר, ומעניין יותר.

להלן דוגמאות אמיתיות (עם שמות בדויים)

 • שגיא מגיע לתהליך אימון שכן הוא חווה חוסר ביטחון במגוון תחומים בחיים שלו. דרך עבודה אימונית הוא לומד להציב מטרות, לפתח אסרטיביות, לעמוד על שלו, לחזק את הזוגיות שלו ולפעול להשגת המטרות שלו.
 • דנה רוצה לפתח אפליקציה בתחום הבריאות, אך מתקשה לעשות את הצעדים הראשונים. בעזרת תהליך האימון דנה בונה חזון, מציבה יעדים קטנים, בונה לו"ז עבודה, מטפלת בפחד שלה מכישלון ומתחילה בפיתוח האפליקציה.
 • רון מחפש כבר תקופה ארוכה זוגיות אמיתית ללא הצלחה. דרך האימון רון לומד לזהות את הדפוסים החוזרים שלו במערכות יחסים, בעזרת NLP הוא מתמודד עם אירועים קשים מהעבר שקשורים לזוגיות קודמת ולבעיות עם ההורים, הוא בונה חזון על מערכת היחסים שהוא היה רוצה להיות בתוכה, הוא לומד מיומנויות תקשורת, והוא מתחיל לצאת לדייטים, עם נשים שבאמת יש לו חיבור איתן.

 

 

מה מתאמנים יחוו במסגרת תהליך אימון NLP?

לאחר קורס אימון NLP תוכלו לעזור לאנשים ב:

 • קבלת כלים להתמודדות עם מצבים רגשיים שונים כולל לחץ, פחד, כעס, דאגה ועוד.
 • הצבת מטרות, בניית חזון ובניית תכנית אסטרטגית להשגתן.
 • ניהול הזמן, האנרגיה והמשאבים בצורה אפקטיבית וחכמה, כזו שמובילה לתוצאות בפועל.
 • קבלת החלטות בצמתים חשובים בחייהם.
 • מתן מוטיבציה, השראה וכלים להתגברות על קשים ואתגרים במהלך הדרך.

 

 

סילבוס קורס אימון NLP

מה נלמד במסגרת הקורס – 10 מפגשים מלאים הכוללים:

 • עקרונות האימון – נלמד את התאוריה שמאחורי גישת האימון, מהיכן היא התפתחה, מה עקרונות המפתח שלה, מהו הקוד האתי ומה השלבים המנחים.
 • מודלים בעולם האימון – מצוי מול רצוי, גלגל החיים, נסבלים, משאבי זמן, לקיחת אחריות, אפקטיביות ועוד.
 • הסיפור האישי – זיהוי דפוסים חוזרים. כלי שבעזרתו ניתן לזהות דפוסים חוזרים בתחומי חיים שונים. בעזרת הכלי נלמד גם כיצד לנתח את הדפוסים וכיצד ניתן לשנותם.
 • עבודה עם ערכים – במקום לתת למהלך החיים להכתיב מה האחרים שחשובים לנו, הגיע הזמן להבין מה חשוב לנו, ומתוכם ליצור את החיים שאנחנו רוצים. נלמד איך לזהות ערכים אישיים, ונלמד את העבודה המעמיקה שניתן לעשות בעזרתם.
 • חוזקות – כיצד ניתן לזהות חוזקות אישיות? כיצד ניתן להשתמש בחוזקות אישיות בתחומי החיים השונים כדי לשפר את איכות החיים ולהאיץ את ההצלחה?
 • יחסים בין-אישיים – תקשורת בין אישית, אסרטיביות, תיאום ציפיות, אכזבות ועוד.
 • תפקיד המאמן – כלים למאמן לניהול המפגשים, לפתיחה וסיום של תהליך אימון ועוד.

 

 

מחיר קורס אימון NLP

קורס אימון NLP משתנה ונע בין  כ – 2,000 ₪ לקורס מוקלט, ובין 4,500 – 6,000 ₪ בעבור קורס פרונטלי עם מנחה מקצועי.

המחיר תלוי במשך וכמות המפגשים, המנחה שמעביר את הקורס, בחומר הנלווה, בסדנאות הנוספות וכמות המשתתפים.

בונוס – לקורס הפרונטלי תקבלו גם גישה לכל החיים לקורס המוקלט, ובנוסף, סדנת העשרה ייחודית.

 

אם עולם האימון ועולם ה NLP מרתקים ומושכים אתכם, אנחנו מזמינים אתכם ללמוד לשלב את שתי העולמות בתהליך ייחודי, מעצים וחזק. במסגרת הקורס, אתם תעברו מסע אישי דרך אימון NLP, מסע קבוצתי במסגרתו תאמנו ותואמנו על ידי משתתפי הקורס, תקבלו חיזוק ומשוב מידי מנטורים שתומכים בקבוצה ותצאו עם ארגז כלים, חוויות ומיומנויות שתוכלו ליישם בקליניקה, באימוניה, בקריירה, בהורות ובמקומות נוספים בחייכם.

 

שאלות נפוצות

האם הקורס כולל תעודה?

כן. הקורס כולל תעודת NLP Coaching המוכרת בארגון ה NLP הבינלאומי.

על מנת לקבל את התעודה יש לעמוד בדרישות הקורוס – אחוז הנוכחות הנדרש + מבחן הסמככה.

 

מה דרישות החובה לקורס?

על מנת לקחת חלק בקורס עליכם לכל הפחות להיות בוגרי קורס NLP Practitioner

 

האם דרוש ידע קודם בעולם האימון?

לא. אנו נלמד את עקרונות עולם האימון (הקואצ'ינג) מ – 0, כך שתקבלו את ההכשרה המתאימה גם אם אין לכם ידע קודם בתחום האימון. ובמידה ויש לכם רקע, הקורס יוכל לחדד לכם כלים שכבר הכרתם, ולחדש לכם עם גישות, עקרונות ומיומנויות חדשות.

 

כיצד הקורס בנוי?

הקורס מדמה תהליך אימון NLP. על מנת לתת לכם את התחושה האמיתית, הקורס בנוי בצורה תהליכית, כזו שמדמה את התהליך האמיתי המתרחש באימוניה (קליניקה אימונית). כך בונים את הקורס ואת התהליך, שלב אחרי שלב. כל שלב מוסיף ומחזק את קודמו.

תוכן עניינים
קבלו את כל הפרטים על קורס NLP

כתבות בתחום ה - NLP Trainer

קורס NLP Trainer

NLP Trainer

קורס NLP trainer  ובעברית קורס NLP  טריינר, נועד להכשיר מנחי NLP ברמה הגבוהה ביותר, כדי שיוכלו ללמד, להנחות, להרצות ולאמן במיטב מוסדות לימוד ה NLP

קרא עוד »
ספרים על התפתחות אישית

ספרים על התפתחות אישית

הרבה אנשים מחפשים ספרים מומלצים בנושא התפתחות אישית על מנת להעשיר את הידע שלהם בנושא אופן פעולתו של המוח האנושי והדרך לשנות דפוסי חשיבה מעכבים

קרא עוד »
איך לתת מחמאות

איך לתת מחמאות

כולנו קיבלנו מחמאות מאחרים בנקודת זמן כזו או אחרת. חלק מאותן מחמאות הן כאלו שבאמת הותירו עלינו חותם ואותן אנחנו זוכרים, ואת חלקן פחות. מבין

קרא עוד »
איך לתת ביקורת

איך לתת ביקורת

כאשר אתה עובד עם אנשים, חי לצידם או חולק עימם כל מסגרת קהילתית אחרת, זה אך טבעי שבשלב מסוים יתגלעו ביניכם מחלוקות בנושאים מסוימים, העלולות

קרא עוד »